www.altreklama.lt

reklamos gamyba, sportiniai prizai, verslo dovanos

www.altreklama.lt

Mes esame Lietuvos krepšinio federacijos PARTNERIAI - oficialios atributikos gamintojai

Darbo laikas

I – V : nuo 8 iki 17 val.
šeštadieniais ir sekmadieniais nedirbame.

Rekvizitai

UAB „ALT reklama“
Įmonės kodas: 301717538
PVM mokėtojo kodas: LT100004060311
Atsiskaitomoji sąskaita: LT857181200012467075
Banko kodas 71812 Šiaulių bankas Alytaus filialas

Kontaktai

Adresas: A. Jonyno g. 12B, LT-62175 Alytus
PARDUOTUVĖ Naujoji g. 52 (Alytaus sporto ir rekreacijos centro patalpose)
Tel.  +370 698 49293, el.paštas info@altreklama.lt

Vadybininkė Neringa
Tel. +370 686 16856
El. paštas neringa@altreklama.lt

Vadybininkė Sandra
Tel. +370 698 49293
El. paštas sandra@altreklama.lt

Pardavimų vadybininkė
Kristina Abeciūnienė
Tel. +370 676 16507, el. paštas kristina@altreklama.lt

Pardavimų vadybininkas
Paulius Baubonis
Tel. +370 676 16507, el. paštas paulius@altreklama.lt

Kauno padalinys

Pardavimų vadovė Sandra Adomaitienė
Islandijos pl. 91, 2 aukštas 9 kab,  Kaunas
Tel:. +3706 4707466
El.paštas:. kaunas@altreklama.lt

Vadybininkė-dizainerė Juratė Ilčiukienė
Islandijos pl. 91, 2 aukštas 9 kab,  Kaunas
Tel:. +370 672 23015
El.paštas:. jurate@altreklama.lt

Eksporto vadybininkė Jurgita Račienė
Islandijos pl. 91, 2 aukštas 9 kab,  Kaunas
Tel:. +370 685 59096
El.paštas:. jurgita@altreklama.lt

 

pastatas nuorodai 1